Hogwarts
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Hogwarts

Draco Dormiens Nunquam Titillandus
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Scena preferata

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Scena preferata Empty
MesajSubiect: Scena preferata   Scena preferata Icon_minitimeVin Ian 04, 2008 3:36 am

Eh?

"Deja se formase o coada mica la robinetul de la marginea campului.Harry,Ron si Hermione se dusera si ei nimerira chiar in spatele unor oameni care se certau aprins.Unul dintre ei era un vrajitor foarte batran.,care purta camasa de noapte lunga si cu flori.Celalalt era,fara nici o indoiala,un reprezentant al Ministerului Magiei.Tinea in mana o pereche de pantaloni in dungi si aproape ca plangea de exasperat ce era.
-Puneti-i odata,Archie,fii baiat bun,nu poti sa mergi imbracat asa.Incuiatul de la poarta a inceput sa fie suspicios..
-Am cumparat-o dintr-un magazin de-al lor,zise cu incapatanare vrajitorul batran.Le poarta si Incuiatii!!
-Incuitele le poarta,Archie,nu barbatii,ei poarta asa ceva,zise vrajitorul de la Minister si flutura pantalonii in dungi.
-Nu mi-i pun,zise Archie,foarte indignat.Mie imi place sa ma sufle vantu pe dedesubt,din cand in cand,asa sa shti!"


Eh,acum am luat-o din carte..Ce parere avetzy? Ras Ras Asta e faza mea preferata!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Scena preferata Empty
MesajSubiect: Re: Scena preferata   Scena preferata Icon_minitimeMier Ian 09, 2008 7:15 am

Oh:( Nimee nu posteaza aici :-< ?
OK,eu mai pun niste faze:

Atunci cand o deschis oul,si Neville a zis ca va trebui sa infrunte Blestemul Cruciatus.Shy Fred i-a zis sa nu fie tont,si ca lui i se pare ca seamana cu Percy la baie,si ca poate o sa trebuiasca sa-l atace cand e sub dush.

Sad( Am mai vrut sa zic una Sad( Dar am uitat Sad( Si mi-am dus cartea la biblioteca Sad(
Sus In jos
Avril Arakawa
Anul I
Anul I
Avril Arakawa


feminin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 28
Casa : Astropufi - Sef de casa
Data de inscriere : 20/01/2008

Scena preferata Empty
MesajSubiect: Re: Scena preferata   Scena preferata Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:51 am

Mie mi-a placut cand le-a spus profesoara McGonogall de bal. Ce fata or fi facut : ))
Si mi-a placut atunci cand si-a facut curaj Harry si a invitat-o pe Parvati la bal.
Si la sfarsit, cand tinea Dumbledore discursul...A fost foarte trist, dar frumos... Crying or Very sad
Sus In jos
http://hogwarts.go-forum.net/index.htm
Bellatrix Chang
Administrator
Administrator
Bellatrix Chang


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 12/01/2008

Scena preferata Empty
MesajSubiect: Re: Scena preferata   Scena preferata Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 9:52 am

Cry!! Cry!! Cry!! Cry!! Dis-discurs ? ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Shy mie mi-a plakut ce au facut pentru Ce-Cedric Cry!! Cry!! Sala Mare...Totul Cry!!
Sus In jos
Avril Arakawa
Anul I
Anul I
Avril Arakawa


feminin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 28
Casa : Astropufi - Sef de casa
Data de inscriere : 20/01/2008

Scena preferata Empty
MesajSubiect: Re: Scena preferata   Scena preferata Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 10:03 am

Da...Imi pare rau ca te-am facut sa te gandesti la Cedric Crying or Very sad Nu am vrut :-s Scuza-ma....

Si mi-a mai placut in baia perfectilor...Ce tare a fost Myrtle =)) (De asta uitasem:P)
Sus In jos
http://hogwarts.go-forum.net/index.htm
Bellatrix Chang
Administrator
Administrator
Bellatrix Chang


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 12/01/2008

Scena preferata Empty
MesajSubiect: Re: Scena preferata   Scena preferata Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 10:07 am

Aaa,da Ras Ras Cat am mai ras atunci :"> Saracu Harry..Se temea sa nu ii fi vazut ceva Ras Ras

In legatura ce Cedric,nu-tzy fa griji..Asa ma apuka pe mine Nebun
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scena preferata Empty
MesajSubiect: Re: Scena preferata   Scena preferata Icon_minitime

Sus In jos
 
Scena preferata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Scena preferata
» Scena preferata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts :: Carti Harry Potter :: Harry Potter si Pocalul de Foc-
Mergi direct la: