Hogwarts
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Hogwarts

Draco Dormiens Nunquam Titillandus
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Fricos sau curajos?

In jos 
4 participan?i

Curajos...fricos?
E curajos
Fricos sau curajos? Vote_lcap100%Fricos sau curajos? Vote_rcap
 100% [ 9 ]
Cam fricos...
Fricos sau curajos? Vote_lcap0%Fricos sau curajos? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 9
 

AutorMesaj
Crissy Weasley
Administrator
Administrator
Crissy Weasley


feminin Numarul mesajelor : 210
Varsta : 28
Casa : Ochi-de-Soim
Data de inscriere : 26/12/2007

Fricos sau curajos? Empty
MesajSubiect: Fricos sau curajos?   Fricos sau curajos? Icon_minitimeMier Dec 26, 2007 12:37 pm

Cum vi se pare Ron?In unele situatii este foarte fricos dupa parerea mea...mai ales in preajma paianjenilor...
Insa,contrar acestei frici,l-a ajutat de multe ori pe Harry in situatii grele...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Fricos sau curajos? Empty
MesajSubiect: Re: Fricos sau curajos?   Fricos sau curajos? Icon_minitimeJoi Dec 27, 2007 2:36 am

Smile) Shy eu mor cand vad un paianjen..Dar el a avut curajul sa mearga la Aragog.Eu nici macar la film nu m'am putut uita la acea faza..El chiar s'a dus acolo..Mi se pare foarte curajos..Sau in primul film,mai rar atata curaj..Atunci cand a jucat Sahul Vrajitorilor.
[....] Ash mai putea da multe exemple..Dar vreau sa zic din cartea a VII - a..Nu cred ca un fricos s'ar duce cu Harry peste tot locul,ar intra la Minister,ar sparge Banca Vrajitorilor shy multe altele..Nu cred!
Deci mie mi se pare ca e foarte curajos!...(parerea mea)
Sus In jos
Andru Hermione
Anul III
Anul III
Andru Hermione


feminin Numarul mesajelor : 409
Varsta : 29
Casa : Cercetasi - Sef de casa
Data de inscriere : 25/12/2007

Fricos sau curajos? Empty
MesajSubiect: Re: Fricos sau curajos?   Fricos sau curajos? Icon_minitimeSam Dec 29, 2007 10:56 am

E destul de fricos... iar teama lui fata de paianjeni ma amuza oarecum.... adik nici mie nu'mi plac da pot sa'i privesc, nu imi clantane dintii in gura de frik lor : )) . loool saracul Ron, nash putea
Pe de alta parte, el este f.f.f. curajos cand este vb de alceva( inafara de paianjeni,da? ) si este mereu gata pt lupta Duel . Mie imi place cat de cat de el :X:X:X Cercetasi
Sus In jos
Hermione London
Anul I
Anul I
Hermione London


feminin Numarul mesajelor : 90
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 08/01/2008

Fricos sau curajos? Empty
MesajSubiect: Re: Fricos sau curajos?   Fricos sau curajos? Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 7:22 am

ii e frica d paianjeni ca si actorului...si mie mi'e frik...dar el e curajos in multe situatii
Sus In jos
http://england2008.forumotion.com
Avril Arakawa
Anul I
Anul I
Avril Arakawa


feminin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 28
Casa : Astropufi - Sef de casa
Data de inscriere : 20/01/2008

Fricos sau curajos? Empty
MesajSubiect: Re: Fricos sau curajos?   Fricos sau curajos? Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 7:16 am

Nu este fricos. Asa lasa impresia personajul, mai ales datorita fricii lui pentru paienjeni. Dar a mers in anul II la Aragorn, desi nu era obligat. Si ar face orice pentru prietenii lui, ceea ce dovedeste ca nu este fricos, ci din potriva, este foarte curajos si are un suflet nobil [expersii, expresii ; ))]
Sus In jos
http://hogwarts.go-forum.net/index.htm
Continut sponsorizat





Fricos sau curajos? Empty
MesajSubiect: Re: Fricos sau curajos?   Fricos sau curajos? Icon_minitime

Sus In jos
 
Fricos sau curajos?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts :: Personaje Harry Potter :: Ron Weasley-
Mergi direct la: