Hogwarts
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Hogwarts

Draco Dormiens Nunquam Titillandus
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ciudata sau nu?

In jos 
5 participan?i

E sau nu ciudata?
Da!Cea mai ciudata din tot filmul!
Ciudata sau nu? Vote_lcap0%Ciudata sau nu? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Da,dar am mai vazut asha oameni.
Ciudata sau nu? Vote_lcap17%Ciudata sau nu? Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Putin..
Ciudata sau nu? Vote_lcap50%Ciudata sau nu? Vote_rcap
 50% [ 6 ]
Nu,deloc!
Ciudata sau nu? Vote_lcap33%Ciudata sau nu? Vote_rcap
 33% [ 4 ]
Total voturi : 12
 

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitimeJoi Dec 27, 2007 2:54 am

Eu sunt sigura ca nu e foarte ciudata..
Intradevar,e putin cam ciudata,dar mie imi place mult.
E foarte curajoasa..
Mi'a placut mult ca ea a avut curaj sa stea la familia Malfoy,sa aiba grija de Olivander.. Nu cred ca i'a fost ushor...In primul rand trebuia sa'shy faca griji pentru ea,nu pentru Olivander..
Alte variante?
Sus In jos
Andru Hermione
Anul III
Anul III
Andru Hermione


feminin Numarul mesajelor : 409
Varsta : 29
Casa : Cercetasi - Sef de casa
Data de inscriere : 25/12/2007

Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitimeVin Dec 28, 2007 4:50 am

Eu cred ca e putin ciudata... cu toate ideile ei despre diferitele creaturi ( ex: stelutele alea care iti intra prin ureche si te aiureste) lool cine poate sa le creada?? Cu toate acestea, s'a dovedit foarte curajoasa si o prietena adevarata. Imi place de ea, desi nu is de ascord cu toate ideile ei trasnite. Uneori ma amuza chiar.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitimeVin Dec 28, 2007 6:19 am

Wink Phay,e ciudata..Asha e shy tatal ei,..Decy,o data ce cresty intr'o familie de ciudatzi,si tu eshty unul,ca vrey,ca nu vrei.. Book
Sus In jos
..:::::Nimphadora:::::..
Anul I
Anul I
..:::::Nimphadora:::::..


Numarul mesajelor : 108
Casa : Viperini
Data de inscriere : 29/12/2007

Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 6:22 am

Parerea mea e ca Luna nu e ciudata de loc...dak asa ii place ei sa traiasca cine suntem noi sa spunem k e ciudata......luna este a doua persoana preferata a mea Very Happy si chir imi plce de ea Wink dupa parerea mea este chiar super
Sus In jos
Crissy Weasley
Administrator
Administrator
Crissy Weasley


feminin Numarul mesajelor : 210
Varsta : 28
Casa : Ochi-de-Soim
Data de inscriere : 26/12/2007

Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 8:14 am

mie mi se pare ciudata dar doar putin...asta e...daca asa ii place sa traiasca...si voi daca mati vedea pe mine dimineata ati spune "ooo..asta da ciudata"
Fiecare are propriul stil de viata bounce
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 11:28 am

Perfect spus amandoua :*:* Aceeashy parere..Dar totusi..E putin ciudatzica..Fata de restu ..
Sus In jos
Hermione London
Anul I
Anul I
Hermione London


feminin Numarul mesajelor : 90
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 08/01/2008

Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 5:19 am

putin...e mai diferita dar e o prietena buna. imi place mult d ea si actrita s potriveste ffff bn
Sus In jos
http://england2008.forumotion.com
Avril Arakawa
Anul I
Anul I
Avril Arakawa


feminin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 28
Casa : Astropufi - Sef de casa
Data de inscriere : 20/01/2008

Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 8:18 am

Este mai diferita, dar asta nu inseamna ca este ciudata, ci din contra ca este speciala.
Foarte curajoasa, ii admir mult caracterul.
Si imi e un pic mila de ea...A crescut fara mama...Si aproape toti de la Hogwarts care radeau de ea si o faceau "Lunatica" (de parca majoritatea erau mai zdraveni decat ea).
Si cine suntem noi sa spunem ca nu exista "Stelute nu mai stiu de care". Pana la urma, e o lume a magiei, orice e posibil.
E adevarat ca are niste idei...mai ciudate, dar asta nu o face o ciudata. Ci doar cu pareri diferite.
Deci mie imi place foarte mult de ea, si consider ca personajul este interesant si foarte bn facut.
Sus In jos
http://hogwarts.go-forum.net/index.htm
Continut sponsorizat





Ciudata sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Ciudata sau nu?   Ciudata sau nu? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ciudata sau nu?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hogwarts :: Personaje Harry Potter :: Luna Lovegood-
Mergi direct la: